Lär känna oss!

Det är vi som har fått medlemmarnas förtroende att förvalta föreningen.

Styrelsen

Styrelsen ansvarar för föreningens förvaltning och att stadgarna efterlevs. De har rätt att besluta i föreningens ärende och angelägenheter. Styrelsen väljs av årsmötet i maj.

Jörgen Persson

Ordförande
0706-546460jorgen@osterlent.se

Arnt Hjelm

Vice ordförande
0706-467737arnt@ibtransport.se

Tomas Carlsson

Ledamot
070-5335033tomas.carlsson@aronsakeri.se

Helén Thorstensson

Styrelseledarmot
0708-250560fjarrmilen@telia.com

Tobias Björk

Ledamot
070-3234363tobias@bjorksakeri.se

Henrik Persson

Styrelsesuppleant
070-6434005henrik@hpakeri.se

Owe Larsson

Styrelsesuppleant
070-7524758owe.larsson@budcompaniett.se
Revisorer

Vi granskar årsredovisningen och lämnar vårt utlåtande till årsmötet.

Cecilia Palmaer

Revisor
0709-766802cecilia@sparreholmsakeri.se

Lars-Gunnar Nilsson

Revisor
0491-403333larsgunnar@eblogistik.se
Valberedning

Ingen kommer till styrelsen eller blir revisor utom genom oss.

Liselotte Eriksson Dahl

Valberedning
070-3495511liselotte@evetransport.se

Carl-Erik Löfqvist

Valberedning
070-6607005c.lofqvist@telia.com

Lars Norén

Ordförande valberedning
070-5238911lars@bsakeri.com

Ordförande har ordet

“Lorem ipsum dolor sit amet, eam ne modo libris, adhuc eripuit eloquentiam mea an. Id zril albucius posidonium sea. Et salutatus complectitur vim, soluta scaevola ad eum. Sed officiis scribentur te.”

Jörgen PerssonOrdförande